Triangle

[ezcol_1half]

dune-1

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

OPIS OGÓLNY

Triangle to w założeniach hybryda prostoty, minimalizmu z selektywnym, Hi-Endowym brzmieniem osnutym ciepłym, nienachalnym basem. Uzyskanie takiego zespolenia osiągnęliśmy przez selektywny dobór przetworników. Zaawansowane przetworniki Excel i bardzo dobrze brzmiący aluminiowy woofer kreują brzmienie będące bez wątpienia przeciwwagą dla ostrych geometrycznych kształtów obudowy. Magnezowy, wysoko-tonowy z zaawansowanym układem napędowym „axiall magnetized NdFeB ring magnet”, Nextelowy Excel w roli średnio-tonowego, oraz bardzo miękko i nisko grający aluminiowy specjalista od niskich tonów.
Kolumny te mają być ofertą dla wymagających klientów, ceniących jasne, nienachalne, niezwykle kontrolowane brzmienie z dawką bardzo dobrej, nisko schodzącej podstawy basowej a zarazem tych, którzy hołdują minimalistycznemu wyposażaniu wnętrz. Triangle mają podnosić prestiż pomieszczeń, w których się znajdą.

[/ezcol_1half_end]

Co nas wyróżnia

Nietuzinkowy design

Umożliwia dowolną personalizację kolumn. Specjalne pierścienie separują przetworniki od twardego szkła.

Zwrotnica

Skrupulatnie zaprojektowana aplikacja w złożonej obudowie, która tworzy doskonałe środowisko dla przetworników oraz doskonała, bezkompromisowa, zgodna z założeniami, filtracja.

Przetworniki

Selektywny dobór zaawansowanych przetworników Seas Excel, dzięki któremu uzyskaliśmy doskonałe i przejrzyste „jak szkło” brzmienie.

 

[ezcol_1half]

Krótki opis brzmienia

Hi- endowa aplikacja przyczyniła się do HI-Endowego brzmienia. Ekstremalnie niski poziom zniekształceń i praktycznie niezauważalne w pomiarach pasożytnicze magazynowanie energii, to efekt doskonałego filtrowania głośników, który przyczynił się również do wykreowania niezwykle przejrzystego, selektywnego idącego w jaśniejszym kierunku odbioru brzmienia środka i góry pasma podpartego niezwykle ciepłym i masywnym dołem schodzącym nadzwyczaj nisko w stosunku do wielkości zastosowanego przetwornika niskotonowego.
Testy pokazały, że z ciepłą integrą grają spójnie i przyjemnie. Napędzane mocnym tranzystorem pokazują co naprawdę oznacza kontrola wybrzmień i niski mruczący bas. Triangle nie potrzebują koniecznie mocnego zasilania. Ze słabszą amplifikacją Single Ende grają zmyślnie i przyjemnie, wprowadzając słuchacza w pełni w świat muzyki. Już po chwili słuchania scena tworzona przez Triangle powoduje, że kolumny znikają, a my przenosimy się w centrum muzycznego wydarzenia.

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

Opis obudowy

Zdecydowanie złożoność obudowy (miękkie drewno, szkło i kompozyty żywiczne) w połączeniu z aplikacją przyczyniają się do Hi-Endowego charakteru kolumn. Triangle za sprawą trójkątnej podstawy sprawiają wrażenie tafli szkła z wmontowanymi głośnikami nadając im futurystyczny design. Słuchacz nie widzi boków kolumn. Cała kolumna odbija obrazy wnętrza przyjmując charakter pomieszczenia, wtapiając się w nie. Wszystkie ściany i grodzie są w kształcie trójkątów. Niesie to za sobą liczne walory akustyczne i stylistyczne. W komorze basowej zastosowano rozpraszacz i anty-rezonansową przegrodę pomiędzy komorami głośnika basowego i średnio-tonowego z dylatacją powietrzną. Trzeba wspomnieć też o pierścieniach separujących głośniki od szklanej powierzchni frontu.
Zastosowanie szkła w obudowie otwiera nowe możliwości nieograniczonej personalizacji związanej z designem obudów. Na stronie przykładowe wariacje na temat triangli, które mogą rozbudzić wyobraźnię. Od dziś kolumny nie muszą być tylko czarne, białe, drewniane, choć Triangle mogą być też takie.

[/ezcol_1half_end]

Dane techniczne

[ezcol_1half]

Rodzaj konstrukcji Trójdrożny wentylowany w obudowie hybrydowej
Pasmo przenoszenia 22Hz – 22 kHz (6dB)
Rekomendowana moc wzmacniacza 75 – 200 W
Moc znamionowa  125 W

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

Impedancja znamionowa 4 Ohm ( minimum 3,6 Ohm )
Podział pasma 160Hz / 1700Hz
Efektywność 86 dB (2.83V/1m)
Wymiary (wys. x szer. x gł.) cm 142 x 55 x 67

[/ezcol_1half_end]

Zapytaj o kolumny