JAK ZAMAWIAĆ

Wygląd ma duże znaczenie, jednak piękno to nie wszystko. Kolumn trzeba posłuchać, aby podjąć decyzję o ich zamówieniu. Na początek proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy. Możliwość wyboru kilkunastu modeli kolumn to dla zdecydowanego klienta o sprecyzowanych wymaganiach komfortowa sytuacja, dla kogoś, kto dopiero poszukuje swojego ulubionego brzmienia, trudniejszy temat.

Idealnie byłoby posłuchać całej oferty kolumn, co jest rozwiązaniem bardzo czasochłonnym, może być nie dla każdego akceptowalnym. Wcześniejsze sprecyzowanie oczekiwań klienta w  bezpośredniej rozmowie odnośnie wymagań zarówno brzmieniowych jak i dotyczących wyglądu spowoduje, że nasza oferta zacznie się zawężać a sprawa wyboru konkretnego modelu stanie się nieco prostsza.

Oczywiście może mieć miejsce sytuacja, że ktoś zna nasze kolumny – słuchał ich wcześniej u znajomych bądź u nas w firmie. Opierać się można również na ocenach medialnych lub prasowych – nic jednak nie zastąpi prawdziwego odsłuchu, na który oczywiście zapraszamy.

Istnieje też inna forma odsłuchu kolumn, na pewno wygodniejsza dla klienta, z serwisem w jego domu – szczegóły można także omówić telefonicznie bądź mailowo.

DANE KONTAKTOWE

Audio Planet
ul. Świętochowskiego 65
70-781 Szczecin

tel. +48 602 330 602
tel: +48 91 464 55 66
e-mail: kontakt@audio-planet.pl