Opinie o nas

Jesteśmy producentami kolumn a zarazem nietypową Firmą dla rynku audio i dla potencjalnych klientów. Koncentrujemy się nie na sprzedaży kolumn. Nawet celowo ich nie mamy, aby nie ulec pokusie sprzedaży już posiadanych modeli. Wolimy żeby każde marzenie było u nas „uszyte na miarę potrzeb” zarówno brzmieniowych, jak i designerskich.

Naszym założeniem jest szerzenie oświaty na temat jakości kolumn i ”ich” wagi w całym systemie nagłośnieniowym. Dysponujemy nietypowym studiem, w którym udowadniamy, że to kolumny mogą wynieść dźwięki na wyżyny jakości i stworzyć niespotykaną atmosferę, możliwość obcowania i przeżywania muzyki. Słuchanie muzyki ma być przygodą i doznaniem z jakim nie wszyscy mieli okazję się zetknąć. Nawet przy niewielkich inwestycjach w pozostałe elementy zestawu można być oczarowanym brzmieniem i klimatem spotkania z muzyką.

Możemy zaproponować wszystkim, którzy chcieliby zasmakować takiego kontaktu odsłuchy w tym nietypowym miejscu, którym jest Audio Planet. To otwarte Zaproszenie dla wszystkich, którzy bez zobowiązań mogą sprawdzić osobiście ile prawdy jest zawarte w opiniach, które zapewniam wszystkie są autentyczne. Być
może już niedługo, dla tych z Was, którzy twierdzą, że do Audio Planet jest daleko, przybliżymy Nasze Studio – dosyć znacznie…?

Postanowiliśmy oprzeć się na opiniach o prezentacjach odbywających się w Audio Planet przytaczanych na Facebook’u i w wyszukiwarce Google. Bardzo żałujemy, że nie wszyscy nasi goście mają możliwości i czas na podzielenie się z pozostałymi opinią o efektach naszej pracy.

Tych, którzy dziś nie mogą nas odwiedzić odsyłam do komentarzy, które być może skłonią Was do zrobienia takiego kroku. Bywają u nas goście z całej Polski i Europy. Dziś u wielu z nich prezentacją muzyki zajmują się kolumny Audio Planet.


Audio Planet
5.0
Na podstawie 18 opinii
powered by Google
Anna Rapa
Anna Rapa
18:07 13 Oct 23
Polecamy z calego serca 👌👌wizytę w tym studio. Jestesmy z mężem pod wielkim wrażeniem. Cudowna prezentacja👌👌👌👌👌
KAROLINA SMOLIŃSKA-POLOM
KAROLINA SMOLIŃSKA-POLOM
20:11 28 Aug 23
Piątkowe popołudnie w wyjątkowym miejscu na mapie nie tylko zachodniopomorskiego, ale i świata… Profesjonalny pokaz możliwości dźwiękowych głośników Audio Planet poprowadził Pan Dariusz, człowiek nie tylko o wszechstronnych zainteresowaniach, ale i o wyjątkowej wrażliwości na dźwięki, jakie oferują nam dostępne utwory muzyczne. Pełen profesjonalizm w pokazie, doskonały dobór ścieżek dźwiękowych, które mogły ukazać wachlarz możliwości dźwiękowych głośników. Niesamowite jest to, że nie wiemy na czym polega dźwięk, dopóki nie pojawimy się w studio Audio Planet na tzw. odsłuchach. Nigdy wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, jakie kształty może mieć jeden utwór muzyczny. Jedne dźwięki szepczą, inne pełzają po studio, inne krążą dookoła, a jeszcze inne po prostu rozbudzają emocje do łez. „Bukowina” Anny Marii Jopek właśnie takie odczucia wzbudziła we mnie, za co bardzo dziękuję... Głośniki, studio i cały anturaż dopiero ukazują, jak ważne dla obioru całego utworu muzycznego jest wydzielenie dźwięków, tak, aby odbiorca mógł delektować się osobno struną gitary, a za chwilę szeptem perkusji. Wspaniały pokaz koncertu zagranego, swego czasu, prywatnie dla królowej Elżbiety II. W zasadzie wystarczyła tylko gitara, aby utwór stanowił całość. Reszty wspaniale dopełnił szelest koszuli grającego, a nawet jego oddech. I takie dźwięki właśnie, nie tylko te wydobywane z instrumentu, ale także te naturalne, żywe, ludzkie, usłyszymy z głośników AP. Z całego serca polecam miejsce (doskonałe także, aby w gronie przyjaciół spędzić dwie godziny tego „zjawiska muzycznego”), ale przede wszystkim sam produkt. Jakość broni się od pierwszych sekund utworu muzycznego. Design idealnie skrojony pod konkretnego odbiorcę robi wrażenie. Otrzymamy głośniki nowoczesne, także zrobione pod konkretne wnętrze. Na zakończenie dodam, że dobrze jest z czasem zboczyć z trasy rowerowej, zaciekowionym banerem "Antyki", podczas, gdy na tyłach, za cudownymi meblami i przedmiotami z duszą i historią mieści się miejsce wyjątkowe - studio Audio Planet. Niestety, jedynym mankamentem tego spotkania jest obecna już teraz świadomość tego, jak "płaską" muzyką raczy nas sprzęt, którego jesteśmy posiadaczami. Ten sam utwór będzie mieć totalnie inny wydźwięk w głośnikach AP. W chwili obecnej zatem zmieniam postrzeganie tego, co bedę słuchać w najbliższym czasie. Ta muzyka będzie niestety tylko akceptowalna, bo prawdziwy dźwięk płynie z głośników Audio Planet. Serdecznie dziękujemy za tę ucztę!!!!!!🥰🌹
Waldemar Wota
Waldemar Wota
14:06 26 Apr 23
Wraz z kolegą przypadkowo trafiliśmy na Pana Dariusza. Zostaliśmy zaproszeni na odsłuch muzyczny głośników Audio Planet, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczenie całą prezentacją. Gorąco polecam!
Arkadiusz Gulczyński
Arkadiusz Gulczyński
10:01 13 Apr 23
Odkryciem dekady jest dla mnie unikatowa na skalę światową oferta firmy Audio Planet. Przed pierwszym odsłuchem, uważałem że mój słuch nie jest w stanie odróżnić muzyki płynącej ze zwykłych kolumn od tej którą emitują kolumny profesjonalne. Myliłem się ... 😉 - po sesji u p. Darka, poza poruszającymi odczuciami, które nam towarzyszyły podczas całego odsłuchu, wymsknęło mi się zdanie, że "w tych kolumnach nawet cisza jest dźwiękiem, który uzupełnia całość danego utworu". tu pauza ... - i tak oto stał się cud tzn uwierzyłem w sprawność mojego słuchu 🙂 Serdecznie polecam i gratuluję tym, którzy już stali się klientami firmy Audio Planet. Pozdrawiam Arek.
Hubert Wiszowaty
Hubert Wiszowaty
10:45 01 Apr 23
Wspaniałe doświadczenie, polecam wszystkim, którzy cenią sobie dobrą muzykę…
Rafał Narloch
Rafał Narloch
23:17 16 Mar 23
Przypadek sprawił, że parę dni temu po rozmowie telefonicznej zostałem przez Pana Darka właściciela Audio Planet zaproszony na godzinny odsłuch produkowanych przez niego kolumn. Z zaproszenia oczywiście skorzystałem, a z jednej godziny zrobiły się trzy 🙂 Nie patrząc na poświęcony czas i na to czy kupię, czy nie kupię kolumny Pan Darek czarował mnie przeróżnymi dźwiękami tj jazzem, rockiem, klasyką, bluesem, popem itd. co jakiś czas przełączając tylko kolumny. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wydobywającym się dźwiękiem. Wszystkie zestawy, a było ich jeżeli dobrze pamiętam z osiem zabrzmiały REWELACYJNIE! I to jest super wiadomość, bo dobierając kolumny do mojego pokoju mogę kierować się nie tylko dźwiękiem ale też wizualną ich stroną. Zauważyłem, że Pan Darek często używa stwierdzenia „proszę zobaczyć te dźwięki”, a nie mówi „proszę usłyszeć” i to bardzo zapadło mi w pamięci. To chyba jedyne kolumny dzięki którym nie tylko usłyszałem bardzo dobrze odseparowane i dokładnie słyszalne dźwięki ale też je fizycznie zobaczyłem. Obojętnie z których kolumn czy też monitorów płynęła muzyka, to scena była tak szeroka, że nie dało się odgadnąć z których dokładnie głośników muzyka się wydobywała. Słyszałem już różne kolumny w lepszych i gorszych miejscach odsłuchowych ale kolumny Audio Planet zabrzmiały najlepiej pomimo w miarę normalnych warunków miejsca w którym można ich posłuchać. Szeroka scena, detaliczność, namacalność instrumentów i głosu, niski ale ciepły bas, to jest to co lubię. Na końcu zapytałem też o cenę 3 zestawów kolumn i 1 zestawu monitorów, które najbardziej przypadły mi do gustu i tutaj było moje ogromne zaskoczenie, bo spodziewałem się cen, które zwalą mnie z nóg, a tu okazało się, że są ona jak najbardziej w moim zasięgu. Powiem więcej jak na tak wysokiej jakości dźwięk i wykonanie biją na głowę dużo droższe konstrukcje, a które dźwiękiem nie mogą się nawet zbliżyć do tego którego usłyszałem w Audio Planet. Ogromnie się cieszę, że zostałem zaproszony i DZIEKUJĘ z całego serca Panu Darkowi za poświęcony czas, który był dla mnie ekscytującą podróżą muzyczną. To były wspaniałe 3 godziny i nigdy ich nie zapomnę. Wiem, że w niedalekiej przyszłości w moim domu na pewno pojawią się głośniki firmy Audio Planet tylko jeszcze nie wiem na które się zdecyduję 🙂 chociaż mam swojego faworyta. Na koniec dodam, że wspaniałe jest też to, że w moim domu zagoszczą głośniki zrobione specjalnie dla mnie, wykonane z pełną starannością w miejscu które zobaczyłem na własne oczy. To jest duża wartość, która też bije na głowę kolumny innych firm. POLECAM AUDIO PLANET, POLECAM KONTAKT Z PANEM DARKIEM miłośnikiem muzyki i tego co robi!
AbeilleenVadrouille
AbeilleenVadrouille
18:10 16 Feb 23
Nous avons rencontré Monsieur Dariusz dans son studio Audio Planet. Malgré le fait que notre rdv n'était pas programmé et qu'au début il nous a dit pouvoir nous consacrer qu'une demi heure, il a pris plus de deux heures pour nous faire découvrir ses enceintes. Monsieur Dariusz est une personne passionnée par ce qu'il fait. Nous n'avons jamais entendu des sons pareils sortir des enceintes. La qualité de son est vraiment excellente, pure. Nous entendions la déglutition d'un chanteur, les vibrations d'un violoncelle ou d'une guitare, ou encore un orgue de la cathédrale qui nous ont transporté au milieu d'un club de jazz, d'une philharmonie ou encore de la cathédrale Notre-Dame de Paris. Nous y reviendrons certainement très prochainement pour choisir nos futures enceintes et profiter encore de ce merveilleux spectacle. Quel voyage, quelle découverte! Merci monsieur DariuszPana Dariusza poznaliśmy w jego studiu Audio Planet. Pomimo tego, że nasze spotkanie nie było zaplanowane i na początku powiedział nam, że może poświęcić nam tylko pół godziny, odkrycie jego głośników zajęło nam ponad dwie godziny. Pan Dariusz to osoba z pasją do tego co robi. Takich dźwięków wydobywających się z głośników jeszcze nie słyszeliśmy. Jakość dźwięku jest naprawdę doskonała, czysta. Usłyszeliśmy przełykanie śpiewaka, wibracje wiolonczeli lub gitary, a nawet katedralne organy, które przeniosły nas w sam środek klubu jazzowego, filharmonii czy nawet katedry Notre Dame de Paris. Z pewnością wrócimy wkrótce, aby wybrać naszych przyszłych głośników i nadal cieszyć się tym wspaniałym pokazem. Co za podróż, co za odkrycie! Dziękuję Panie DariuszuWe met Mr. Dariusz in his Audio Planet studio. Despite the fact that our appointment was not scheduled and that at the beginning he told us he could devote only half an hour to us, it took more than two hours to make us discover his speakers. Mr. Dariusz is a person passionate about what he does. We have never heard such sounds coming out of the speakers. The sound quality is really excellent, pure. We heard the swallowing of a singer, the vibrations of a cello, a guitar, an organ of the cathedral which transported us to the middle of a jazz club, a philharmonic and even the cathedral Notre Dame de Paris. We will certainly come back very soon to choose our future speakers and enjoy again this wonderful show. What a trip, what a discovery! Thank you Mr Dariusz
Zobacz wszystkie opinie
js_loader