Jak powstają kolumny marki Audio Planet ?

Powstają z Pasji. Wkładamy w nie Wiedzę i Profesjonalizm ludzi, którzy je budują z najlepszych materiałów, podzespołów i głośników aby otrzymać Jakość, Styl i Harmonię.
Wiele rozwiązań używanych dziś w produkcji czerpie swoje pomysły i patenty z technologii kosmicznych. My też staramy się czerpać inspiracje prosto z odległego kosmosu, jednak zarówno nasze kolumny jak i my sami twardo trzymamy się Ziemi.

DBAŁOŚĆ O DETALE

img-1

img-2

Obudowy są sumą założeń projektanta i wymagań akustyka, a raczej przetworników.
Naszym celem jest budowa ciekawych designer’sko ale przede wszystkim przyjaznych dla dźwięku obudów. Stąd też duże przywiązanie uwagi do materiałów używanych do produkcji korpusów kolumn. W dużej mierze korzystamy z drewna tam, gdzie można je wykorzystać. Dźwięk lubi drewno – dlatego nawet w projektach, w których używamy szkła lub kamienia, z reguły stosujemy też wspomniane już drewno, które pozwala zadbać o lepsze wybrzmienie.

Wiele prac związanych z produkcją kolumn wykonywana jest ręcznie. Często nie ma możliwości tworzenia poszczególnych elementów lub prac w inny sposób. Zapewnia to dokładność wykonania i satysfakcję posiadania towaru jedynego w swoim rodzaju, często niepowtarzalnego.