Opinie o nas z Facebook

Jesteśmy producentami kolumn a zarazem nietypową Firmą dla rynku audio i dla potencjalnych klientów. Koncentrujemy się nie na sprzedaży kolumn. Nawet celowo ich nie mamy, aby nie ulec pokusie sprzedaży już posiadanych modeli. Wolimy żeby każde marzenie było u nas „uszyte na miarę potrzeb” zarówno brzmieniowych, jak i designerskich.

Naszym założeniem jest szerzenie oświaty na temat jakości kolumn i ”ich” wagi w całym systemie nagłośnieniowym. Dysponujemy nietypowym studiem, w którym udowadniamy, że to kolumny mogą wynieść dźwięki na wyżyny jakości i stworzyć niespotykaną atmosferę, możliwość obcowania i przeżywania muzyki. Słuchanie muzyki ma być przygodą i doznaniem z jakim nie wszyscy mieli okazję się zetknąć. Nawet przy niewielkich inwestycjach w pozostałe elementy zestawu można być oczarowanym brzmieniem i klimatem spotkania z muzyką.

Możemy zaproponować wszystkim, którzy chcieliby zasmakować takiego kontaktu odsłuchy w tym nietypowym miejscu, którym jest Audio Planet. To otwarte Zaproszenie dla wszystkich, którzy bez zobowiązań mogą sprawdzić osobiście ile prawdy jest zawarte w opiniach, które zapewniam wszystkie są autentyczne. Być
może już niedługo, dla tych z Was, którzy twierdzą, że do Audio Planet jest daleko, przybliżymy Nasze Studio – dosyć znacznie…?

Postanowiliśmy oprzeć się na opiniach o prezentacjach odbywających się w Audio Planet przytaczanych na Facebook’u i w wyszukiwarce Google. Bardzo żałujemy, że nie wszyscy nasi goście mają możliwości i czas na podzielenie się z pozostałymi opinią o efektach naszej pracy.

Tych, którzy dziś nie mogą nas odwiedzić odsyłam do komentarzy, które być może skłonią Was do zrobienia takiego kroku. Bywają u nas goście z całej Polski i Europy. Dziś u wielu z nich prezentacją muzyki zajmują się kolumny Audio Planet.