O audio planet

Założeniem firmy Audio Planet jest produkcja kolumn głośnikowych o jakości i brzmieniu bliskim doskonałości w swojej klasie cenowej. Ofertę kierujemy do Klientów oczekujących najlepszego brzmienia połączonego z wyrafinowaniem wykonania. Zaawansowane brzmieniowo produkty naszej firmy mogą także stać się wydarzeniem wizualnym w Państwa domach, mieszkaniach, czy firmach. Zespolenie z istniejącym wnętrzem lub stworzenie niepowtarzalnego jego akcentu to nasze drugie założenie. Im trudniejsze wyzwanie, tym większa nasza motywacja.

W naszej ofercie znajdą się kolumny o szerokim spektrum designerskim – od modeli o antycznych kształtach do najbardziej futurystycznych form. Zawsze jednak na pierwszym miejscu będą dźwięk i jego jakość.

Zaprojektowaliśmy 15 modeli, które stanowią bazę wyjściową do produkcji kolumn na zamówienie. Chcemy pokazać nasze możliwości i potencjał, a oferta została tak przemyślana, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Brzmieniowo wszystkie zestawy będą różniły się od siebie. Każdy model ma mieć swój charakter i cechy. Nie planujemy stworzenia kolejnych klonów pod różnymi nazwami.

Dziś prezentujemy Państwu pierwsze modele naszych kolumn: Tau Ceti, Tebe i Dune. Trwają prace wykończeniowe kolejnych trzech: Monolith, Triangle i Nebula. W kolejnym etapie powstaną kolumny mogące stanowić ucztę nie tylko dla wielbicieli dźwięku stereo – Naboo i Tower w wersjach podłogowych i podstawkowych mogą stać się wyposażeniem zestawów kina domowego.


NASZE WARTOŚCI

WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Największym wyzwaniem dla AUDIO PLANET w każdym modelu kolumn jest zawsze jakość dźwięku i brzmienie. To nasz priorytet i główny cel. Selektywność dźwięku, separacja, stereofonia, budowanie sceny, sprawność i dynamika oraz doskonałe zgranie fazowe- to główne z aspektów, w których dążymy do ideału. Osiągnąć jak najwięcej przy zaangażowaniu najwyższej klasy komponentów i zaproponować to klientom za jak najlepszą cenę.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Audio Planet buduje kolumny na zamówienie, co świadczy o tym, że Klienci i ich wymagania są dla nas najważniejsze. Kilkanaście modeli kolumn w ofercie, w różnych konfiguracjach i obudowach, to kolejny przejaw dbałości o indywidualne oczekiwania. Założeniem firmy jest też dopasowywanie wyglądu do wnętrz i wymagań odbiorców. Chętnie zrealizujemy zamówienia z poza naszej oferty. Jesteśmy też gotowi na odsłuchy naszych kolumn u klienta.AUTORSKIE PROJEKTY I DBAŁOŚĆ O DETALE

Naszym klientom proponujemy niepowtarzalne, autorskie projekty zaawansowane designer’sko. Kolumny Audio Planet mają stać się wydarzeniem w Państwa domach i być ozdobą wnętrz, w których zagoszczą. Dbałość o szczegóły projektów i wykończenia są na pierwszych miejscach, zarówno projektantów jak i wykonawców.

PODĄŻANIE ZA NOWOŚCIAMI W BRANŻY

Nadążanie za postępem, zarówno w stosowaniu komponentów jak i najnowszych rozwiązań, jest dla nas koniecznością. Nasi klienci chcą otrzymać niepowtarzalny i wyjątkowy wyrób o najwyższej jakości w swoim przedziale cenowym. To wymusza na nas nie tylko nadążanie za czołówką , ale też tworzenie nowatorskich rozwiązań i wprowadzanie nowych trendów na rynek audio.


PROFESJONALE DORADZTWO

Przy założeniu, że nasze kolumny powstają na zamówienie, doradztwo zaczyna się już w momencie pierwszych rozmów z klientami. Dokładne zapoznanie się z wymaganiami, zarówno brzmieniowymi jak i designerskimi, to podstawa naszych konsultacji. Po tych ustaleniach, oraz założeniach pułapu cenowego, na którym możemy się poruszać, jesteśmy w stanie doradzić nie tylko wybór kolumn, kabli, sprzętu, ale też pomóc w ewentualnym, w razie potrzeb, dostosowaniu pomieszczenia dla uzyskania najlepszego odsłuchu.